Domov  /  Zdroj Proudu  /  Montáž na desku - DC DC měniče  /  MEAN WELL SKM50B-05
SKM50B-05
Active Icon Active - DC DC CONVERTER 5V 50W
SKM50B-05
SKM50B-05
MEAN WELL
Výrobce:
Část výrobce #
Datový list:
Popis:
DC DC CONVERTER 5V 50W
3D Model Icon
SKM50B-05 Specifikace
Atribut Produktu
Hodnota Atributu
Výrobce
Řada
SKM50 (50W)
Balení
Tube
Stav Produktu
Active
Typ
Isolated Module
Počet výstupů
1
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (Max)
36V
Napětí - výstup 1
5V
Napětí - výstup 2
Napětí - výstup 3
Napětí - výstup 4
Proud - výstup (max.)
10A
Výkon (Watty)
50 W
Napětí - Izolace
1.5 kV
Aplikace
ITE (Commercial)
Funkce
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Provozní teplota
-40℃ ~ 75℃ (With Derating)